Alba Banko- PLN-7311

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yaratıcı Çizgiler

Doğrusal formu ve entegre birimleri ile birlikte fonksiyonel bir büro bankosu olarak karşımıza çıkan Alba Banko, ayrıntıların gizli yaratıcı çizgiler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tasarımsal özelliklerine yakından bakacak olursak ise ağaç dokusunun verdiği sıcaklığı ve özgüveni hissedebiliyoruz. Bunu tamamlayan metalik unsurlar ise birer aksesuar olarak değerlendirilebilir. Aynı zamanda da tasarımın modernliğine vurgu yapmaktadır.

Talepler doğrultusunda entegre birimler, bu tasarımın daha fazla depolama alanına sahip olmasını sağlar. Dolayısıyla az sayıda kullanıcının çokça görevi üstlendiği durumlarda, verimli bir çalışma alanı tasarlayabilir.

Konforlu ve Şeffaf Çalışma Alanı

Konforlu mobilyalar, ofiste yüksek verimli bir performansı ifade eder. Bu sebeple de banko gibi alternatiflerde, öncelikle konfora dikkat edilmesi gerekiyor. Alba Banko, konforlu bir seçenek olmakla birlikte, dikkat çekici bir şıklığa da sahip olduğu için göze çarpıyor.

Sahip olduğu tüm bu özellikler, tasarımın kurgulandığı ortamda belli etkilerde bulunmasını sağlıyor. Bunların başında dinamizm akla geliyor. Dinamik bir çalışma alanı yakalanması ile birlikte, şeffaf ve konforlu da bir alan tasarlanabiliyor.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:180X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER