Caryos Çalışma Masası- PLN-4331

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Bir Dokunuş

Ofisinizde modern bir dokunuşa ihtiyacınız varsa, doğru seçim Caryos Çalışma Masası- PLN-4331 olacaktır. Modern ayaklar, çeşitli teknik özellikler ve metalik detaylar, bu tasarımın modernliğini üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu sayede oldukça da fonksiyonel bir ofis mobilyası haline geliyor.

Fonksiyonelliğini aksesuarlardan alan tasarımı, ahşap detaylar destekliyor, pek çok renk alternatifi ile hemen hemen her ofise uyum sağlayabilir hal alıyor. Bu özellik, aynı zamanda çalışma alanında da başarıyı beraberinde getiriyor. Pratikleşen bir çalışma alanı, her zaman tercih edilendir.

Başarılı elektrifikasyon çözümleri ile desteklenen ve her bir özelliği ile konforu hedefleyen çalışma masası, tam anlamı ile profesyonellerin seçimidir.

Detaylarda Gizli Ahenk

Her bir detayı, kendi içinde ahenge sahip olan tasarım, konumlandırıldığı her alana da kolayca uyum sağlayabilir.

Entelektüel bir duruş ile kurgulanmış olması, dikkat çekici görünümü, üstün özellikleri ve renk alternatifleri ile farklı olmayı seven kullanıcılara hitap ediyor, benzersiz ofis mobilyalarını tercih etmek isteyenler için sunuluyor. Göz kamaştıran detayları ile Caryos Çalışma Masası- PLN-4331 hem trendlere uygun, hem de farklı..

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA  MASASI

MASA:180X80X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER