Comfort Çalışma Masası- PLN-4320

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İlhamını Profesyonellerden Alıyor

Comfort Çalışma Masası- PLN-4320, üst düzey bir deneyim sunuyor. Tüm  ofislere hitap eden tasarım, profesyoneller için kurgulanmıştır. Minimalist detayları ile odaklanmaya katkı sağlar ve beraberinde kullanıcısını yansıtacak özellikleri ile akılda kalır.

Renk kombinasyonları ile istenilen etkiyi yaratabilir, karakteristik bir tarz yakalayabilir ve profesyonellere özgü iddialı özgüveni yansıtabilir. Sadeliğinde gizli göz alıcı duruşu ise gözden kaçırılmamalı.

Tasarımın üretken ve kararlı çizgileri, ofis trendlerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple de keskin hatları ile modern görünüyor, ahşap dokusu ile doğal görünümünü koruyor. Bu sayede kendine has bir duruşa ulaşıyor.

Modern Sistemler

Hem masa ayaklarında gördüğümüz, hem de modüler sistemlerinde karşımıza çıkan çekmece ve dolap sistemleri, yenilikçi aksesuar seçimleridir. Ahşabın sıcaklığı ile uyumlanan modernliğin, ofis ortamına getireceği huzur ise başarı artırıcı bir unsur olacaktır.

Keyifli çalışma alanlarına kavuşmak, Comfort Çalışma Masası- PLN-4320 ile mümkün olacaktır. Size geniş ve konforlu bir çalışma ortamı inşa eden tasarım, estetik bakış açısı ile ofisinizin dekorasyonunu tamamlayacaktır.

Teknik Bilgi

ETEJERLİ ÇALIŞMA MASASI

MASA :180X160X75h

SEHPA:50X50X45h

DOLAP SETİ:160X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER