Comfort Çalışma Masası- PLN-4324

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Estetik Anlayışı Olan Bir Tamamlayıcı

Her ofisin, şık fakat işlevsel mobilyalara ihtiyacı vardır. Comfort Çalışma Masası- PLN-4324, tam da bu tür tasarımlardan biri... Uyumluluğu, renk ve tasarımsal dengesi ile göz dolduran masanın, işlevselliği de kolayca gözlemlenebiliyor.

Geniş bir çalışma alanı vadederken, basit detayları şıklaştırmış olması, estetik nitelikli bir alternatif olduğunu gözler önüne seriyor. Özellikle ayakları ile karakteristik bir hal alan Comfort Çalışma Masası- PLN-4324, büro mobilyası denildiğinde, benzersiz bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Ofisinize Modern Bir Dokunuş

Ofisinizde küçük modern dokunuşlar arzu ediyorsanız, her ofisin pek çok farklı konumlandırma ile ihtiyaç duyduğu bu tür tasarımları tercih etmelisiniz. Renk seçenekleri olan ve ahşabın sıcaklığından bizi mahrum bırakmayan çalışma masası, karakteristik duruşu ile ofisinizin tamamlayıcı unsuru olabilir.

Üretken ve konforlu görünümü ile kullanıcısının işini kolaylaştıran tasarım, adeta ofisinizin eksik parçası olabilir. Aradığınız motivasyon unsuru, şıklığı ile göz doldururken, işinizi de kolaylaştıracak bu çalışma masası olacaktır. Üstelik ofisinizin pek çok farklı noktasında, orta ve üst seviye çalışma alanlarında konumlandırabilirsiniz

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:160X80X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz..

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER