Comfort Toplantı Masası- PLN-6321

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Olmazsa Olmaz; Konfor

Toplantı masası için olmazsa olmaz özelliklerden biridir konfor. Önemli kararların verildiği bu alanda iş verimine doğrudan etkisi olacak seçimler yapmak gerekir. Comfort Toplantı Masasında da temel alınan bu özelliği, şık bir tasarım anlayışı takip ediyor. Zarif çizgiler, oval detaylar ve estetik masa ayakları büyük bir bütünlük içerisinde görünüyor.

Masa ayaklarının kendinden emin tarzı, ahşap dokusunu tamamlayan birbirinden keyifli renkler izliyor. U formu ise masanın fonksiyonelliğini daha da artırıyor. Bu sayede işlevsel toplantı salonlarına imza atılırken, ortamın da daha verimli bir konumlandırma ile kullanılması mümkün oluyor.

İddialı Bir Tasarım Çizgisi

Oval ve köşeli hatların bir araya getirildiği tasarım, iddialı bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadır. Çokça kişiyi aynı masa etrafında toplamanın ötesinde, konsantrasyonu yüksek, dingin ve esnek bir çalışma alanı tasarlayabilmektedir.

İddiasını, net ve kararlı bir imaj ile desteklemesi ise güçlü görünmesini sağlıyor. Comfort Toplantı Masası, imaja önem veren ve görüşmelerini belli bir çizgide gerçekleştirmek isteyenlerin seçimidir. Kendi içinde belli bir ahengi olan tasarımı, iddialı olması hedeflenen toplantı salonlarında konumlandırmak mümkün…

Teknik Bilgi

U TOPLANTI MASASI : 480X260X75h  16  KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER