Comfort Toplantı Masası- PLN-6352

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Esnek Çalışma Alanları Tasarlar

Comfort Toplantı Masası, adından da anlaşılacağı üzere, konforu ve verimli bir çalışmayı ön planda tutmaktadır. Kullanıcılarının ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmıştır ve bu sayede şeffaf da bir toplantı alanı yaratabilir.

Masa altının engelsiz, geniş ve göze hitap eden aksesuarlar ile tasarlanmış olmasının yanı sıra, masa yüzeyi de geniş ve konforludur. Bu durumda kişilerin hareketleri kısıtlanmaz, işlevsellik ön plana çıkarılabilir.

Simetrik Kompozisyon

Simetrik bir kompozisyon ile tasarlanan toplantı masası, monotonluktan uzak, ince işçiliği ile fark yaratıp dikkatleri çeken bir tasarımdır. Yalın hatları ile zengin bir görünüme kavuşmayı başarır. Mimari sadeliği en aktif şekilde kullanan ama bunu ihtişamlı bir şekilde ortaya koyan toplantı masası, temiz detaylara sahiptir.

Motivasyon kaynağı olarak değerlendirilebilir ve bu sebeple de konumlandığı ortam için önemli bir avantaj teşkil edecektir. Odaklanmayı kolaylaştıran tasarım, konforu, tasarımının göz alıcı detayları, profesyonel ve kararlı duruşu ile tercih ediliyor. Modern ofislerin yeni nesil ihtiyaçlarına cevap verebiliyor olması da bu aşamada önemli bir avantaj olarak kabul edilebilir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 620X120X75h 18 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER