Dike Misafir Koltuğu- PLN-139 B

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dike model koltuklarımız yönetici koltuğu modeli dahil ofisinizdeki tüm çalışanlar ve misafirler için uygun çeşitleri olan ürün grubumuzdur. Dike Misafir Koltuğu tek parça bükülmüş U ayağa bağımsız şekilde monte edilmiş sırtıyla esneklik ve rahatlık sağlıyor. Özellikle krom boru kol üzerine plastik aksamla birlikte kumaş döşeme modern tasarım özellikleri taşımaktadır. Ayak ve kolların tek parça krom boru ile tasarlanmış olması ürünün sağlam bir zemine oturmasını sağlamıştır.

Sırt için kullanılmış olan plastik aksamın sadece siyah olmasının bazı ofislerde farklı renk seçenekleri için sınırlayıcı gözükmesine bakmayarak plastik aksam üzerine işlenmiş kumaş veya deri döşemeleri siyaha uyumlu renk tercihleri ile tamamladığınızda ofisiniz için harika bir sentez oluşmaktadır.

Ofisinizde Dike Misafir Koltuğunun model grubunun diğer çeşitleri ile takım halinde kullanılması klasik ve modern mobilyaların her ikisinde de uyumlu tamamlayıcı olmaktadır. Bükümlü tek parça krom ayağı modernliği, sırt ve döşemelerdeki siyah plastik aksam ise klasikliği bünyesinde barındırıyor.

Teknik Bilgi

PLN 139 B_Dike Misafir Koltuğu                                                             

Krtom U Ayak

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

 

BENZER ÜRÜNLER