Ean Bekleme/Lounge Koltuğu- PLN-156

Favorilerime Ekle
Teknik Bilgi

PLN 156_Ean Berjer  Koltuğu                                                             

Flanş Ayaklı

Genel Bilgiler

Modern ofislerde gelen misafirlerinizi ağırlamak için çeşitli koltuk seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlardan biri de Ean Koltuk çeşidimizdir.

Ean Koltuğumuz yüksek ve ergonomik sırtı, rahatlatıcı başlık kısmı, doğru orantılı kollar ve geniş oturak alanıyla misafirlerinizin keyifli zaman geçirmesi için vazgeçilmez konfor sunmaktadır. Rahat oturma alnı oluşturmak için ek olarak minder kullanılmıştır. Geniş flanş ayakları koltuğun sağlam dengede durmasını ve konum sabitleyici amortisörü ile kişinin çevresine ulaşmasına olanak sağlıyor.

Özellikle deri döşeme seçeneklerinde sırta yapılan özel deseniyle görsel olarak modern ve klasik ofislerde uygun ortam oluşturulabilir. Baklava desen bu koltuk için sürekli tercih edilen desendir. Sırt ve minderde kullanılan deri veya kumaş çeşitleri Avrupa standartlarında aşınmaya, sürtünmeye ve solmaya karşı dayanıklıdır ve uygun testlerden geçmiştir.

Ürünün ahşap ve yıldız pingo ayak çeşitleri de özel tasarımlar için tamamlayıcı görev yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda flanş, yıldız pingo ve ahşap ayak seçenekleriyle ürünümüz ofislerinize, bekleme alanlarına ve modern kafe ortamlarına renk katmaktadır.

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

 

 

 

 

BENZER ÜRÜNLER