Egena Çalışma Masası- PLN-4319

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Genç ve Dinamik

Egena Çalışma Masası- PLN-4319, genç ve dinamik bir tasarıma sahiptir. Her bir noktasında hissettirdiği bu enerji, çalışma ortamına da yansıyacaktır. Bir ofis için en önemli unsurlardan biri olan dinamizmi, bu tasarımda çok net bir şekilde hissedebilirsiniz.

Diğer taraftan tasarımın en güçlü yanlarından biri de işlevselliğidir. Depolama alanları ile desteklenmiş, ayak seçimleri ile konforlu hale getirilmiş ve L forma sahip olması ile kullanıcısına pratiklik kazandıracak olan bu çalışma masası, oldukça avantajlı bir seçenek.

Opsiyonel özellikleri ise farklı renk kombinasyonları olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede tasarımın enerjisini her ofise uyarlamak mümkün oluyor.

Dekoratif Aksesuar Seçimleri

Dekoratif duruşunu, aksesuarları ile destekleyen tasarımda özellikle çekmece kulpları dikkat çekiyor. Tasarımın enerjisine uyum sağlayan kulplar, estetik masa ayakları ile tamamlanıyor. Düzen kavramını ön plana çıkaracak şekilde kurgulanmış olan Egena Çalışma Masası- PLN-4319, göz alıcı bir şıklık koyuyor ortaya. Detaylarının ahengi ve diğer pek çok özelliği ile odaklanmayı sağlaması yani işleyişe katkı sağlaması ise göz ardı edilmemeli.

Teknik Bilgi

EĞRİSEL ÇALIŞMA MASASI

MASA :180X160X75h

 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER