Elegant Çalışma Masası- PLN-4315

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Farklı

Sade olup, bununla birlikte farklı olmayı da başaran Elegant Çalışma Masası- PLN-4315, ofisinizin havasını değiştirecek bir tasarım. Sadeliğini, ahşabın doğallığından ve masa ayaklarının da net ve basit duruşundan alan tasarım, L formda bir çalışma alanı sağlayarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Hemen hemen her mekâna rahatlıkla uyum sağlayabilecek olması ise ofisler için benzersiz bir tamamlayıcı olmasını sağlıyor. Pek çok farklı konumlandırma ile kullanılabilir ve işlevsel olabilir.

Ustaca bir araya getirilen özellikleri ile Elegant Çalışma Masası- PLN-4315, ofisinizin vazgeçilmez bir unsuru olacaktır. Kullanıcısına geniş yüzeyi ile özgür bir çalışma alanı sağlıyor olması, pratiklik kazandırması ve konsantrasyonu mümkün kılan tasarımı, bu çalışma masasını özel kılıyor.

İşlevsel Bir Tamamlayıcı

Ofis sisteminin temeli, işlevselliktir. İşleyişin sorunsuz olması, çalışma verimliliğinin yüksek olması ve engelleyici tüm unsurların ortadan kaldırılması hedeflenir. Bu arzuya uygun nitelikli ofis mobilyaları ise her zaman öncelikli olarak tercih edilir. İşlevselliği ve engelleyici tüm unsurlardan, çeşitli aksesuarlardan arındırılmış olması sebebi ile Elegant Çalışma Masası- PLN-4315, harika bir tamamlayıcı olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X160X75h

DOLAP SETİ :240X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER