Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3310

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Estetik Tasarım Dili

Elegant serisinin tamamına hakim olan estetik anlayışını, bu tasarımda da görüyoruz. Şıklığını konfor anlayışı ile bir araya getirmesi ise Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3310, tercih edilesi bir alternatif haline getiriyor.

Yenilikçi detayları, keskin çizgileri ve enerjik renkleri ile göz kamaştıran çalışma masası, kullanıcılarına odaklanmayı kolaylaştırıcı bir çalışma alanı sunuyor. Dinamik yapısı ile ofisin enerjisini yükseltme becerisine sahip olması ise ofis trendlerine uyum sağlama yeteneğini gözler önüne seriyor.

Şık Aksesuarlara Sahip

Mobilyalar için, özellikle de ofis mobilyaları için detaylar çok önemlidir. Aksesuarlar ise genellikle en önemli detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3310'da kullanılan aksesuarların ise sade fakat uyumlu görünümü, tasarımı bir adım öteye taşıyor.

Bölücü panelleri ve elektronik cihazlara uyum sağlama becerisi kazandıran çözümleri ile fonksiyonel bir alan tasarlıyor. Tüm bunlar tasarımın aksesuar anlayışını ifade ediyor ve dinamik bir ofisin en önemli unsuru olacağının sinyallerini veriyor. Değişen gelişmelere adapte olabilmesi ve gelecekteki ofis ihtiyaçlarınıza da cevap verebilecek olması sebebi ile en başarılı alternatiflerden biri olarak değerelendirilebilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:180X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER