Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3316

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Organizasyon Kabiliyeti Yüksek Tasarım

Hem birbirinden bağımsız birimler, hem de bir arada verimli bir şekilde çalışma imkânı sunan tasarım. Dolayısıyla organizasyon kabiliyetini oldukça artıran bir yapı ile karşılaşıyoruz. Belki de Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3316'nın en önemli özelliklerinden biri olarak değerlendirebiliriz bu durumu.

Diğer taraftan sadeliği ve modernliği bir araya getiriyor. Hem sade bir tasarım görüyoruz, ahşap dokusu ve renklerinin sağladığı sıcaklığı hissediyor, abartısız ve geniş bir çalışma yüzeyi ile karşılaşıyoruz. Hem de günümüzün teknolojisine uyum sağlayan, elektronik cihazlara uygun tasarlanan bir yapı görüyoruz.

Dinamik ve Özgün

Sahip olduğu özellikleri, dinamik bir görünüm içerisinde yansıtan çalışma masası, kendine özgü tarzı ile ofisler için benzersiz bir tamamlayıcı haline geliyor. Enerjisi yüksek bir ofisin ihtiyaç duyacağı, renkli ve keyifli ofis mobilyaları, yenilikçi bakış açısı ile harmanlanarak, Elegant serisinde karşımıza çıkıyor.

Buna ek olarak konforu da elden bırakmayan ürün, ek olarak tesis edilebilecek depolama alanları ile fonksiyonel bir ofis mobilyası seçeneği olarak tercih edilebilir.

Çoklu çalışma masaları ve diğer ofis mobilyaları modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:320X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER