Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Enerjik Ofisler

Ofiste enerji çok önemli… Enerjik bir çalışma alanı, hem çalışanlar için keyifli bir iş yeri anlamına gelir, hem de yapılan işin verimi ve başarısı artar. Bu durumda Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302'nin enerjisi de hemen hemen her ofis için oldukça cazip bir özellik haline geliyor.

Tasarımın en dikkat çekici özelliklerinden bir diğeri ise bağımsız ama bununla birlikte birbirini destekleyen yapısıdır. Bu sayede kullanıcılara özgür olma fırsatı verirken, birlikte çalışmayı da kolaylaştırır. Yenilikçi ve modern detaylar ise tasarımın enerjisini destekleyen özellikler olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojiye Uygun Tasarım

Teknoloji, günümüzde ofislerin olmazsa olmaz bir parçası… Bu sebeple de elektronik sistem çözümleri, ofis mobilyalarının son derece önemli birer detayıdır. Bunu hem bir kolaylaştırıcı olarak sunar, hem de estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca konfor sağlayıcı bir özellik olarak da karşımıza çıkıyor.

Yeniliklerin ardında kalmayan, aksine yeniliğin bir parçası ve hatta öncüsü olan çalışma masası modelinin, konumlandırıldığı ofisi ve kullanıcısını her zaman rakiplerinden bir adım önde tutacağından eminiz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:560X320X75h

DOLAP:80X40X160h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER