Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3303

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Bağımsızlığını İlan Etmiş Bir Ofis

Hem birbirinden bağımsız çalışma alanları, hem bir arada büyük bir uyum ve enerji içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar… İşte bunu Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3303 sağlayabiliyor. Hem tasarımsal detayları, keskin çizgileri, hem de renkleri ile enerji verici, modern ve yenilikçi bir görünüm sergiliyor.

Pek çok renk alternatifi ile değerlendirilen tasarımın, en önemli özelliği renkleri ve tasarımı ile elde ettiği pozitif enerjisi… Hem çalışma ortamını daha enerjik kılıyor, hem de bu enerjiyi ofis dışına yansıtmayı mümkün kılıyor.

Yenilikçi Bakış Açısına Sahip

Yenilikçi bir bakış açısına sahip olmasını sağlayan, modern tasarım anlayışı, teknoloji ile birleşince, göz alıcı bir çalışma masası tasarımı ortaya çıkıyor. Bir tür çoklu çalışma masası olarak, beklenenden çok daha teknolojik, çok daha yenilikçi ve akılda kalıcı bir tasarım söz konusu.

Kendi içinde sahip olduğu uyumu, konumlandırıldığı ofise de taşıyacak olan tasarım, pek çok çalışanı bir araya getirip, operasyon kabiliyetini artırıcı olacaktır. Elektronik çözümleri ile de fark yaratan tasarım, konforlu çalışma alanlarının olmazsa olmazıdır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ÜÇLÜ ÇALIŞMA GRUBU:420X320X75h

DOLAP SETİ:80X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER