Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3313

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ofisinizin Motivasyon Unsuru

Tasarım çizgisi ile fonksiyonelliğini gözler önüne seren Elegant serisinin bir parçası olan tasarım, hem birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor, hem de motivasyonu artırıcı bir etki gösteriyor. Bugün değişip gelişen ofis çalışanları, geçmişe nazaran çok daha üstün niteliklere sahip ve bu nedenle de ihtiyaca cevap veren ofis mobilyalarının tasarlanması gerekiyor. Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3313, tam anlamı ile böyle bir tasarım…

Konforu elden bırakmayan, hem çalışma yüzeyi, hem bölücü panelleri, hem de depolama alanları ile bunu sağlamayı başaran ürünün, dikkat çeken enerjisi de unutulmamalıdır. Enerjik bir tasarım, şüphesiz ki motivasyonu artıran bir özellik olacaktır. İşte bu genç ve dinamik yapısı, bu çalışma masasını özel ve farklı kılmaktadır.

Şık Aksesuar Seçimleri

Çekmece kulplarından, masa ayaklarına ve hatta masa üstü bölme panellerine kadar tüm parçaları ile büyük bir uyum içinde karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca her bir aksesuarının estetik bir görünüme sahip olması, ofis içerisinde dekoratif bir mobilya olarak da konumlandırılması anlamına gelmektedir. Bu tasarım, yenilikçi bir seçim yapmak isteyenlere hitap etmektedir.

Çoklu çalışma masaları ve diğer ofis mobilyaları modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X280X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER