Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3336

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yeni Konfor Anlayışı

Günümüzde ofisler, çok daha modern, çok daha teknolojik ve yenilikçi bir bakış açısı ile organize edilmiş durumda. Bu anlayışa hitap eden tasarımı ile dikkat çeken Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3336 ise pek çok farklı renk alternatifi ile bu tarzını destekliyor.

Pek çok çalışanı, konforlu bir tasarım ile bir araya getirip, operasyon becerisini maksimuma çıkarmayı başaran çoklu çalışma masası, son dönemlerin en ilgi gören modellerinden biri… Çağın ihtiyaçlarına cevap verebiliyor olması, teknolojinin gerisinde kalmayıp, elektronik çözümleri ile göz kamaştırıyor olması, unutulmaması gereken özelliklerinden biridir.

Özgür Ruhlu Bir Ofis

Hem birbirinden bağımsız, hem de birlikte hareket etmeyi kolaylaştıran özelliği ile bağımsız birimlerin beraberliğini yansıtıyor. Bu durumda her bir entegre sistemi ile tasarımın ne kadar pratik bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Masa üstü bölmeleri ile konsantrasyonu mümkün kılarken, kişileri de birbirinden uzaklaştırmıyor.

Nihayetinde enerjisi hep yüksek, ofisi hem canlı tutacak bir tasarım var karşınızda. Modern duruşu ile canlılığını gözler önüne seriyor ve büroların neşe kaynağı olabiliyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:320X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER