Elegant Toplantı Masası- PLN-6339

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Entelektüel Kurgu

Bir tasarımın ilk izlenimi çok önemlidir. Elegant serisinin genelinde hâkim olan entelektüel derinliği, bu tasarımda da net bir şekilde görebiliyor. Modernliği, entelektüel bir bakış açısı ile ele alan toplantı masası, enerjik detaylara sahiptir.

Ayaklarından, elektronik çözümlerine, masa yüzeyinden renk alternatiflerine kadar her bir ayrıntısı, özenle özgün bir şekilde tasarlanmıştır. Enerjisini hem duruşundan hem de renklerinden alan tasarım, genç bir duruşa sahip. Bu da yenilikçi bakış açısını net bir şekilde ortaya koyuyor ve yeniliklere açık olma durumunu temsil ediyor.

İddialı ve Tarz Sahibi

Tasarımın önemli özellikleri arasında yer alan stil sahibi tarz, Elegant Toplantı Masasının farkını ortaya koyan önemli bir unsurdur. Bu sebeple tasarımın iddiasından söz edebiliriz. Dekoratif duruşu ile iddiasını bir araya getirdiğinde ise büronun kalbini yani toplantı salonunu bir üst seviyeye taşıyabilir.

Ofis dinamiğine kolayca adapte olabilecek, işlevsel çalışma alanları yaratan ve toplantı odasında esnek çalışma alanı tasarlayabilen masanın, çağımızın üstün nitelikli iş insanlarına uyum sağlayabilecek kapasitede olduğu da unutulmamalıdır.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 280X100X75h 10 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER