Ellipse Toplantı Masası- PLN-6324

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Göz Alıcı Şıklık

Elips şeklinde tasarlanan masa, göz alıcı bir görünüme sahiptir. İlk bakışta dikkatleri çekmeyi başaran ve bununla birlikte estetik tarzı ile beğenileri toplayan bir toplantı masası modelidir.

Tasarımsal özellikleri üzerinde duracak olursak, zarafet ön planda tutulmuş, bunu ince işçilik ve yalın tasarım anlayışı desteklemiştir. Buna bağlı olarak sunulan renk seçeneklerinde de aynı bakış açısının korunduğunu, zarif ve sade renkler ile desenlerin tercih edildiğini görüyoruz.

Şık Ayrıntılar

Şıklığı önemseyen tasarımsal ayrıntılar, iddialı bir imaj ortaya koyuyor. Ellipse Toplantı Masası, güçlü ve iddialı bir imaj ortaya koyarken, genel zarif tarzını da korumayı başarıyor. Stil özellikleri ile motivasyon unsuru olarak değerlendirilmesi mümkün…

Konumlandırıldığı noktada enerjisi yüksek bir duruş yakalaması ise benzersiz özelliklerinden biridir. Dinamik, genç, yeni nesil bir imaja sahip… Tüm bu özellikleri birlikte yansıtabiliyor olması ise Ellipse Toplantı Masasını spesifik bir alternatif haline getiriyor. Tasarım dili ile kullanıcılarına pek çok mesaj veren masanın, ayak seçimleri dahi özen bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 200X95X75h  6 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER