Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3320

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Profesyonel ve Konforlu

Hem profesyonellik, hem de konfor ofis gibi çalışma alanlarında büyük önem taşır. Profesyonellere hitap eden ve tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan bir ofis mobilyası tasarımı, aynı zamanda da konforlu olmalıdır. Bu sayede iş verimliliği elde edilebilir.

Diğer taraftan odaklanmayı mümkün kılan bir kurgulama yapılmalıdır. Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3320'de, hem entegre sistemlerin mükemmel konumlandırılması ile karşılaşıyoruz, hem de ayrıcı panellerin çalışma alanlarını profesyonel bir şekilde ayırdığını görüyoruz. Bu da çalışanların odaklanmasını kolaylaştırıyor…

Modern Bakış Açısı

Modern çizgiler ise tasarımın enerjisini ortaya koyuyor. Çok daha dinamik bir imaj ortaya koyuyor ve bu sayede çalışanların performansında da artış oluyor. Hem bağımsız, hem de birbirine bağımlı bölümlerin bir araya gelmesi ile elde edilen modern bir görünüm var karşımızda.

Elektronik çözümlemeleri ise çalışma masası sisteminin, teknoloji ile uyumunu ifade ediyor. Gelişen çalışan niteliklerini ise tam anlamı ile destekleyecek, ofisteki performansı ciddi anlamda artıracaktır. Renkliliği ile ofisinizin enerjisini artıracak, göz alıcı detay ve aksesuarları ile Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3320, kusursuz bir seçim olacaktır.

Çoklu çalışma masaları ve diğer ofis mobilyaları modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:180X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER