Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3321

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Enerjisi Yüksek Çalışma Alanları

Fonksiyonel bir çalışma masası, çalışma alanının en can alıcı unsuru olabilir. Eğer enerjik bir ofis tasarlamak ve çalışanlara da bu enerjiyi yansıtmak istiyorsanız, Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3321'in, renkleri, enerjik çizgisi ve işlemlere hız kazandıran tasarımından faydalanabilirsiniz.

Modern masa ayaklarının desteklediği, birbirinden enerjik renklerin hayat verdiği ve konsantrasyona katkı sağlayan ayırıcı panellerin eşlik ettiği çalışma masası, kişilerin birbirinden bağımsız olurken, birlikte nasıl fonksiyonel bir şekilde çalışabileceğini gözler önüne seriyor.

Kararlı ve Profesyonel

Tasarımın en dikkat çeken özelliklerinden biridir profesyonel duruşu… Buna eşlik eden kararlı imajı ile de fark yaratıyor. Tasarıma eşlik eden entegre depolama alanları ise hem pratik bir konumlandırma ile karşımıza çıkıyor, hem de fonksiyonel bir özellik olarak değerlendirilebiliyor. Kullanıcısının işini kolaylaştıran tasarıma, şık çekmece kulpları eşlik ediyor ve muhteşem bir görünüm ortaya çıkıyor.

Elektronik sistemlerin ise ofisler için bir olmazsa olmaz olarak değerlendirildiği günümüzde, elektrifikasyon çözümleri göz ardı edilemezdi. Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3321'de, bu tür elektronik sistemleri konumlandırmayı kolaylaştıran çözümler ile karşılaşıyor ve daha derli toplu bir masa üstüne sahip olabiliyoruz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER