Epsilo Personel Masası- PLN-4317

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sadelikte Gizli Estetik Bakış Açısı

Sadeliğin, ofis mobilyalarında yeri ayrıdır. Sadeliğin vereceği özgüven, işlevsellik ve güzellik her zaman ofis mobilyalarında öncelikli olmuştur. Aynı zamanda profesyonel bir kararlı bir duruşun da gereği olan bu tarzı görüyoruz Epsilo Personel Masası- PLN-4317'de.

Çalışmaların daha verimli bir şekilde yapılabilmesini mümkün kılan Epsilo Personel Masası- PLN-4317, renk kombinasyonlarının farklılaşması ile her ofisin tarzına hitap edebilir. Bunu yaparken sahip olduğu bazı estetik detayları ise kesinlikle yitirmiyor. Masa ayaklarında gördüğümüz geometrik detaylar gibi…

Epsilo Personel Masası- PLN-4317, geniş bir yüzeye sahip ve masa üzerinde engelleyici ya da alanı daraltıcı hiçbir unsurun bırakılmamış olması önemli. Bu sayede daha işlevsel bir hal alıyor.

Modern ve Mütevazı

Tasarımsal özelliklerinde gördüğümüz modernliği, mütevazı duruşu ile tamamlayan personel masası, kendine has bir özgünlükle bu tarzını koruyor.

İyi bir tamamlayıcı mobilya olarak değerlendirebileceğimiz tasarım, farklı renklerin bir araya gelmesi ile hemen hemen her ofisin bir parçası olabilir, uyumlu bir duruş yakalayabilir. İlhamını uyum ve denge kavramlarından alan tasarım modernliği ile tam anlamıyla her ofisin ihtiyacı…

Teknik Bilgi

METAL AYAKLI ÇALIŞMA MASASI

MASA :180X80X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER