Epsilo Toplantı Masası- PLN-6337

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Karakteristik Minimalizm

Sade ve abartısız detayları ile minimalizmi akla getiren tasarım, bunu yaparken karakteristik bir hal kazanıyor. Kendine has duruşu, detaylarının inceliği ve özgün niteliği ile farklı bir ofis mobilyası alternatifi haline geliyor.

Tasarımsal özelliklerini, fonksiyonel bazı imkanlar ile tamamlıyor ve Epsilo Toplantı Masası, kullanıcısına konfor vadediyor. Özellikle elektronik donanıma uyum, ofis mobilyalarının tamamı için önem taşıyan bir konudur. Epsilo Toplantı Masasında da buna yönelik özel çözümlerin yer aldığını görüyoruz.

İlham Verici Tasarım

Dingin bir toplantı alanı vadeden tasarım, ahşabın iç ısıtan dokusundan ilham alıyor ve kişilere verimli bir çalışma alanı sunuyor. Yalın bir tasarım anlayışını temsil eden masa ayakları, zarif ve ince duruşu ile konforun önemli parçasıyken, masa yüzeyinin geniş ve fonksiyonel olması da önemli bir avantaj teşkil ediyor.

Geometrik detayların akıllıca kullanıldığı, ofiste konumlandırılması kolay olmakla birlikte, diğer mobilyalar ile kurgulanması da oldukça kolay olan bir tasarımdır. Kolayca depolama alanları gibi unsurlar ile entegre olabilen tasarın, özgünlüğünü işlevselliği ile tamamlıyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 220X140X75h 10 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER