Era Toplantı Masası- PLN-6330

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kararlı ve Üretken Tasarım

Tasarımsal özellikleri, mobilyanın kullanım yeri ve şeklini belirler. Era Toplantı Masası, kendinden emin bir duruşa sahip olmakla birlikte kararlı ve üretken görünümü ile farklılığını rotaya koyuyor. Bu sebeple de güçlü imaj oluşturmak isteyenlerin, ofisinde tercih ettiği bir modeldir.

Toplantı masası olarak, sanatsal bir tarza sahip olan tasarım, üst düzey bir imaj ortaya koyuyor. Yere sağlam basan ayakları, ahşabın yumuşaklığı ile törpülenmiş sertliği iddialı bir stil oluşturuyor. Tasarımın stilini güçlü ayrıntılarından aldığı her halinden belli oluyor.

Esnek Bir Çalışma Alanı

Toplantı salonu gibi çalışma alanlarında, esnek, samimi, konforlu ve dengeli bir ortam yaratmak gerekir. Era Toplantı Masası, sunduğu konforu ahenk içindeki tasarımı ile tamamlayıp iş verimine doğrudan etkide bulunuyor.

Mimari sadeliğini, iddalı dekoratif dokunuşlar ile destekleyerek, fark yaratan bir iş ortaya çıkarılmıştır. Bu farklılık ofis dinamiğine kolayca uyum sağlarken, karar alıcı ya da yönetici olarak bulunulan bu ortamı yönetmeyi de kolaylaştıracaktır. Motivasyonunu zengin renk çeşitliliğinden alan tasarım, görkemli bir duruş sergiliyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 240X120X75h  8  KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER