Forte Yönetici Masası- PLN-5317

Favorilerime Ekle

Sade ve Şık Tasarım

Keskin çizgiler, sade ve şık bir tasarım ile göz yormayan renkler… Forte yönetici masası, her bir detayı özenle tasarlanmış, özel bir ofis mobilyası… Öyle ki, hem misafirlerinizi şık ve prestijli bir ortamda ağırlayacaksınız, hem de konforlu bir çalışma alanına sahip olacaksınız. Size geniş bir çalışma yüzeyi sunan tasarımı, kullanışlı depolama alanları destekliyor. Fonksiyonel yapısı ise sadece görsellik sunan bir ürün olmadığını gözler önüne seriyor.

Ofis mobilyaları seçilirken, pek çok önemli detaya dikkat edilmelidir. Özellikle de bir yönetici masası söz konusu ise pek çok üstün özelliği bir araya getiren bir tasarım olması şarttır. Aradığınız fonksiyonellik, geniş depolama ve yüzey alanı, estetik görünüm ve kaliteyi bu üründe bir arada bulabilirsiniz.

Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibinin şık ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkan Forte yönetici masasını, hem özel hem de uzun ömürlü bir seçim olarak tercih edebilirsiniz. Ölçü ve benzeri teknik detaylarını da inceledikten sonra ekibimizle iletişime geçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ofisiniz için nitelikli ürünler arıyorsanız, doğru yerdesiniz…

YÖNETİCİ MASASI

YÖNETİCİ MASASI:240X90X75h

SEHPA:80X50X45h

DOLAP SETİ:200X40X100h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz..

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

BENZER ÜRÜNLER