Grace Çalışma Masası- PLN-4304

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yalın Tasarım Anlayışı

Yalın tasarım anlayışının temel alındığı ve bu bağlamda zarif detayların desteklediği Grace Çalışma Masası- PLN-4304, dekoratif bir görünüme sahip. Ofis trendlerine uygun olarak hayata geçirilmiş olması sebebi ile hem modern bir çizgide karşımıza çıkıyor, hem de minimalist görünümü ile net bir duruş elde ediyor. İlham verici ve uyumlu bir tasarım olması sebebi ile iş verimini artıracak, operasyonel süreçlerde hız ve pratiklik kazandıracaktır.

Geniş ve engellerden arındırılmış masa yüzeyi, Grace Çalışma Masası- PLN-4304 en önemli özelliklerinden biri. Ayrıca masa yüzeyinin ahşabın sıcaklığı ile donatılmış olması, dekoratif anlamda önemli bir detaydır.

Şık Aksesuarlara Sahip

Şık aksesuarlar ile donatılmış olan çalışma masası, özellikle metalik ayakları ile göz kamaştırıyor. Zengin bir görünümün elde edildiği bu detayları, uyum içinde olan çekmece kulpları tamamlamaktadır. Az fakat önemli aksesuarın tercih edilmiş olması, kullanışlılığı kadar görsel zenginliği de olan bir tasarımın ortaya çıkarılmasını sağlıyor. Tüm bu özellikler sayesinde, geniş bir kullanım alanı ortaya çıkıyor. Yani ofis içerisinde farklı pozisyonlarda kullanımı uygun olabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

L  MASA:180X160X75h

KESON : 45X45X60h

​​İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE  ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için lütfen satış temsilcisi ile irtibata geçiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER