Grace Çalışma Masası- PLN-4305

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Keyifli Bir Çalışma Alanı

Grace Çalışma Masası- PLN-4305, özenle tasarlanmış, kendi içerisindeki uyum ve dengesi ile hem konforlu hem de keyifli bir çalışma alanı ortaya çıkarmıştır. Geniş çalışma yüzeyini destekleyebilecek yan ürünler ile birlikte, bir ofis için tam da istenilen etkileri ortaya koyabilir. Pratiklik sunabilir.

Göz yoran detayların kaldırıldığı, bununla birlikte göz yormayacak zarafeti ile dikkat çeken tasarım, minimal düzeyde aksesuara sahiptir. Grace Çalışma Masası- PLN-4305, metal ayak detayı ile karakteristik bir hal kazanmakta, verimi yüksek bir çalışma alanı için olmazsa olmaz haline gelmektedir.

Klasik tarzın biraz ötesinde, genç ve güçlü bir karakter ortaya koyan masanın, çalışma alanında istenilen güçlü duruş izlenimi yaratması ve benzersiz duruşu önemli birer özelliğidir.

Trendleri Takip Eden Tasarım Anlayışı

Grace Çalışma Masası- PLN-4305'in, en önemli özelliklerinden biri ofis trendlerine uygun olmasıdır. Tasarımsal anlamda yeniliklere paralel bir çizgiye sahip, bu sebeple de dinamik bir duruşu olan ve büroda bu özelliği ile enerji verici olan tasarım, pek çok farklı konumlandırma ile tercih edilebilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

ETEJERLİ MASA: 180x160x75h  

SEHPA : 50x50x45h 

KİTAPLIK: 240X40X90​​

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER