Grace Çoklu Çalışma Masası- PLN-3327

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sofistike Bir Stil

Farklı, dikkat çekici ve özel bir tarz ile karşı karşıyayız. Minimalist bir çizginin, nasıl benzersiz bir şıklığa ulaştığını görüyoruz. Grace Çoklu Çalışma Masası- PLN-3327, hem konumlanma şekli ile hem de geniş çalışma alanı sunması ile kullanışlı bir seçenektir.

Şık aksesuarların eşlik ettiği, geniş depolama alanları ile desteklenen tasarım, ofis trendlerinin gözetildiği özel bir alternatiftir. Sofistike çizgisi ise tasarımı özel kılıyor, elit bir duruşa sahip olmasını ve ofisinizi bir adım öteye taşımasını mümkün kılıyor.

Fonksiyonel Tasarım

Yoğun bir kullanıma tabi olan ofis mobilyalarının, fonksiyonel olması son derece önemli... Hem işleyişin hız kazanması için, hem de zaman ve emek tasarrufunda bulunurken, verim ve başarının artması için bu özelliğin göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Günümüzde değişen çalışan profiline uyum sağlıyor olması ise bir diğer önemli özelliğidir. Birbirinden farklı renk alternatifleri ile sunulan Grace Çoklu Çalışma Masası- PLN-3327, sürekli değişen ofis ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabiliyor. Teknoloji ile olan uyumu da bunun önemli bir örneğidir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X320X75h

KESON:45X45X60h

DOLAP SETİ:80X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER