Grace Makam Takımı- PLN-5310

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern, Minimalist ve Şık

Tasarımsal özellikleri, modern bir anlayış içerisinde geliştirilmiş, buna minimalist bir dokunuş eşlik etmiş ve nihayetinde samimi bir görünüm ortaya çıkarılmıştır. Bu sebeple de Grace makam takımı, şirketini bu tür özellikleri ile temsil etmek isteyen yöneticiler için tasarlanmıştır. Önemli ve dikkat çekici diğer özellikleri ise profesyonel görünümü ve kendinden emin bir imaj oluşturmasıdır. Tüm bunlar görünümün yani imajın, iş dünyasındaki etkisini gözler önüne sermektedir. Dolayısıyla da Grace makam takımı ile iş dünyasındaki varlığınızı sağlamlaştırabilir, ofisiniz ile de şirket karakterini destekleyebilirsiniz. Tasarım işte bu sebeple çok önemli bir kavramdır. En dikkat çekici yanı, modern çizgileri olan Grace makam takımı, kendinden emin ve güçlü bir duruş sergiliyor. Yenilikçi yöneticiler ile yenilikçi şirketler için ideal bir alternatif olarak ürün çeşitliliğimiz içerisinde yer alıyor.

Kalitesiyle Dikkat Çekici

Grace makam takımının dikkat çeken görsel özelliklerinin yanı sıra kalitesinden de söz etmek gerek. Çünkü birinci sınıf malzemenin kullanıldığı, darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış köşeler ve çizilmelere karşı daha dayanıklı hale getirilmiş metal ayaklara sahip ofis mobilyalarından söz ediyoruz. Fonksiyonelliği de bu özelliklerine eklendiğinde, cazip bir alternatif haline gelmektedir.

En dikkat çekici yanı, modern çizgileri olan Grace makam takımı, kendinden emin ve güçlü bir duruş sergiliyor. Yenilikçi yöneticiler ile yenilikçi şirketler için ideal bir alternatif olarak ürün çeşitliliğimiz içerisinde yer alıyor.  Teknik özelliklere de göz attıktan sonra teklif isteyebilirsiniz. Dilerseniz Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibimiz ile birebir iletişim kurabilir ve detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Grace makam takımı, pek çok açıdan cazip bir alternatif olacaktır.

Teknik Bilgi

ETAJERLİ YÖNETİCİ MASASI

MASA:220X180X75h

SEHPA:70X50X45h

KÜTÜPHANE SETİ:240X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER