Grace Toplantı Masası- PLN-6317

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern ve İkonik

Asimetrik tasarımı ile fark yaratan, modern görünümünü şık ayaklar ile tamamlayıp ikonik bir hal alan Grace Toplantı Masası, dikkat çekici ofislerin seçimi olacaktır. Akılda kalıcı tasarımlar her zaman tercih edilir. Bu tasarımda da özellikle asimetrik kompozisyon ön plana çıkarak, belirginleşiyor.

Yeni nesil bir imaj ortaya koyan ve yeniliklere açık olunduğunu ifade eden toplantı masası, genç ve dinamik ortamlara da kolayca adapte olabilecektir. Ofis dinamiği her zaman yüksek olan konumlandırmalarda, maksimum avantaj sağlar ve konforlu bir toplantı alanı inşa eder.

Profesyonel İmaj

Profesyonel bir görünüme bürünen tasarım, yeni nesil detayları ile bunu kolayca yakalayabiliyor. Profesyonel imajı ise güvenilir, kararlı ve üretken bir izlenim ortaya çıkarıyor. Bu sebeple toplantı odalarının ideal tamamlayıcısı olarak değerlendirilebilir.

Özellikle masa ayaklarının benzersiz tasarımı ve elektronik donanımın kullanımı kolaylaştıran imkânları ile gerçek bir fonksiyonellik ve estetik çıkarıyor karşımıza. Bu özel ve özenli görünüm, benzersiz ofisler tasarlamamızı mümkün kılıyor. Grace Toplantı Masası, esnek çalışma alanlarının ideal seçimidir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 240X85X75h   8 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER