İdeal Çalışma Masası- PLN-4322

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kararlı Bir Duruş

İdeal Çalışma Masası- PLN-4322 en önemli özelliklerinden biri, kararlı ve kendinden emin bir duruş sergilemesidir. Ofis mobilyalarının, kişileri ve şirketleri temsil etme özelliği düşünüldüğünde bu tür özellikler büyük bir önem taşır hale geliyor.

Kararlı duruşunu iddialı oluşu ve dekoratif detayları ile destekleyen çalışma masası, ahşap dokusunu ön plana çıkıyor. Tasarımın en göz alıcı özelliklerinden biri olan ahşap görünümünün, neredeyse her noktada kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra şık aksesuarlar da tasarımı destekliyor.

Fonksiyonelliği ise İdeal Çalışma Masası- PLN-4322, özel kılan bir diğer konu… Köşe formu sayesinde geniş bir hareket alanı sağlamaktadır ve bununla birlikte depolama alanlarına kolay ulaşılabilir olması, büyük bir pratiklik ifade eder. İster tek masa halinde isterseniz L formunda masayı isteğinize göre konumlandırabilirsiniz.

Yüksek Konsantrasyona Ulaşın

Tasarımın klasik çizgileri, yüksek bir konsantrasyona ulaşmayı sağlıyor. Yüzeyi geniş ve engebesiz bir tasarıma sahipken, renk alternatifleri de odaklanma konusunda avantajlar sunuyor.

Tüm ofis çalışanlara hitap eden tasarım, iş verimliliğine önemli bir katkıda bulunacak, adeta iş verimliliğini destekleyici bir unsur olac

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI ETAJERLİ

MASA :180X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER