İdeal Çalışma Masası- PLN-4327

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yaratıcılığı Yüksek Bir Çalışma Alanı

Farklı renkleri bir araya getiren, tasarımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve oldukça işlevsel bir çalışma alanı sunan İdeal Çalışma Masası- PLN-4327, aksesuarları ile de gösterişli tarzını tamamlıyor.

Tasarımın köşe formunu destekleyen oval eklentisi, çok daha esnek bir çalışma alanı anlamına geliyor ve bu özelliği ile tasarım, benzersiz bir hal alıyor. Masa ayaklarından çekmece kulplarına, pek çok aksesuarı ise çalışma masasının tarzını tamamlıyor.

Zengin görünümü ile pek çok farklı seviye ofise uyum sağlayabiliyor, orta ve üst düzey kullanıcılara hitap ediyor.

Karakteristik Tasarım

İdeal Çalışma Masası- PLN-4327, kendine has bir tarza ve detaylara sahip… Hem farklı geometrik detaylar ile kurgulanmıştır, hem de kullanılan renk ve ahşap dokusu ile özel bir görünüme kavuşmuştur. Bu sebeple de akılda kalıcı bir ofis dekorasyonunda iyi bir seçenek olabilir.

Fonksiyonelliğini dekoratif duruşu ile desteklemesi ve nihayetinde pek çok özelliği bir araya getirmesi sebebi ile dikkatleri çekmesi mümkün olmaktadır. Göz alıcı bir ofise sahip olmak isteyenler için harika bir seçenek olacaktır. Ofis ortamınızı daha konforlu koltuklarla donatmak için çalışma koltukları ve bekleme koltukları kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA  MASASI

MASA:160X80X75h

YÜKSEK KESONLU ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

KAPAKLI DOSYA DOLABI:80X40X80h

CAM KAPAKLI DOSYA DOLABI:80X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER