Keops Çalışma Masası-PLN-4306

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Geçmişten Gelen Güzellik

Polen Mobilya Keops çalışma masası, desenleri ile sizi geçmişe götürüyor. Antik dönemlerin esintilerini getiren tasarım, desenleri ile dikkatleri çekmeyi başarırken, ayak tasarımları ile de bakışları üzerinde toplayabiliyor. Siyah metal ayakları, desenler ile bir bütünlük sağlıyor, geometrik tasarım anlayışı ile bütünleşiyor. Çalışma masalarında aranan geniş çalışma alanını da sunan bu seçenek, ideal yönetici masalarının özelliklerini taşıyor. Hem tasarımsal olarak hem de işlevsel olarak bunu görebiliyoruz.

Dengeli Tasarım

Tasarımın dengesi son derece önemlidir. Dengesi şaşan bir tasarım ilk bakışta rahatsız edici olabilir ve ilk izlenim hoş olmazsa da her görüşme bir adım geride başlar. Bunun için ofis mobilyaları önemlidir ve tasarımına büyük önem verilmelidir. Dengeli bir tasarıma sahip olan Polen Mobilya Keops çalışma masası, yönetici masaları arasında hem tarihsel dokunuşları ile hem de kullanışlılığı ile dikkat çeken bir fark yaratıyor. Yan kısımlarındaki metal aksamlar, hem bir ayak görünümü sağlıyor, hem de tasarımı destekliyor. Geometrik formu ise adeta bir tasarımsal tamamlayıcı durumundadır. Bu aşamada ahşabın kattığı güzelliği de göz ardı etmemek gerek.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA: 180X80X75h 

ETAJER:72X50X75h 

SEHPA:50X50X45h 

KÜTÜPHANE:180X45X84h / 180X45X117h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER