Kres Misafir Koltuğu- PLN-135 A

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Konforlu Misafir Koltuğu Alternatifi

Misafirlerimizi, konforlu, şık ve verdiğimiz değeri hissedecekleri koltuklarda ağırlamak isteriz. Bunun için ise hem yenilikçi bir bakış açısına ihtiyacımız var, hem de yenilikçi bir tasarım anlayışına. Bu doğrultuda tasarlanıp üretilmiş olan Kres misafir koltuğu ise benzersiz formu, değerli hissettiren detayları ve de konforu ile benzersiz bir lounge koltuğu alternatifidir. Bekleme koltuklarında aradığımız şık ve karakteristik yapı, bu tasarımda karşımıza çıkıyor. Üstelik enerjik ve işlevsel oluşu da önemli özellikleridir. Enerjisi ile görüşmelerinize pozitif etkide bulunurken, karakteristik hali ile de unutulmazlık sağlayacaktır.

Unutulmaz Bir Şıklık

Şık misafir koltuğu alternatifi olarak listenin başını çeken tasarım, hoş da bir duruşa sahip. Bu durum ise misafirlerinizin gözünde sahip olduğunu imaja katkı sağlayabilir. Kres misafir koltuğu ile tasarım anlamında hem şıklık hem de hoş ağırlama ön plana çıkıyor. Daha detaylı bilgi için Polen Ofis Mobilyaları satış ekibi ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

PLN 135 A Kres Misafir Koltuğu                                                                                                                                                                                                                                                                                    4'lü Alüminyum Ayak

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER