Leto Misafir Koltuğu- PLN-114 B

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Gösterişli ve Rahat

Leto misafir koltuğu, bir misafir koltuğu ne kadar lüks bir görünüme sahip olabilirse ve ne kadar konforlu olabilirse, işte o kadar şık ve o kadar rahat bir koltuk. Dokusu, kapitoneleri ve renkleri ile şık ve gösterişli bir görünüme kavuşan bekleme koltuğu, aynı zamanda vücudu saran bir forma sahiptir ve bu sayede üst düzey bir konfor vadeder. Bu da bekleme koltukları için öncelikli özelliklere sahip olduğu anlamına geliyor.

Sıradan Olmayan Bir Tasarım

Tam anlamı ile dikkat çekiciliği hedeflemiş olan tasarım, sıra dışı bir görünüme sahiptir. Üstelik bunu göz alıcı detayları ile elde etmiş, akılda kalıcı olmayı başarmıştır. Sunulan renk seçenekleri ise tasarımın güzelliğine güzellik katıyor. Klasik bir parça olmakla birlikte, her bir detayı ile hatırlanacak olan lounge koltuğu, ofisinizde aradığınız özenli tarzı sunabilir. Ofis koltukları söz konusu olduğunda, böylesine gösterişli, şık ve estetik bir tasarım ile karşılaşmak çok da kolay değil. Ancak Leto, tüm güzelliği ile ofisinize güzellik katmaya hazır.

Teknik Bilgi

PLN-114 B Leto Misafir Koltuğu                                                                                                                                                                                                                                                                                        Krom U Ayak                 

                                                                                                                                                                                                              

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER