Leto Misafir Koltuğu- PLN-114 B

Favorilerime Ekle
Teknik Bilgi

PLN-114 B Leto Misafir Koltuğu                                                                                                                                                                                                                                                                                        Krom U Ayak                 

                                                                                                                                                                                                              

Genel Bilgiler

Leto Misafir Koltuğu Leto Yönetici Koltuğu ve Çalışma Koltuğu grubu gibi  U Ayak Misafir Koltuğu grubudur. Misafirlerinizi ağırlamakta konforlu bir seçenek olan Leto Misafir Koltukları vücut kavrayışı ve ergonomik yapısıyla misafirlerinize rahatlık sunuyor.  Bu anlamda  ürünümüz Ergonomik Misafir Koltuğu kategorisinde de değerlendirilebilir.                                                                                                                                                                       

Ofisinizin genel dizayınına uygunluk temelinde kumaş ve deri döşeme seçenekleri mevcuttur. Kumaş ve deri üzerinde  insan vücudunu rahatlatıcı işlem ve dizaynlarla koltuğumuzun konfor özelliği ön plana çıkarılmıştır.                                           

Krom kol ve alüminyum ayaklarla sağlam ve hijyenik ortam sağlamaktadır. Krom kol üzerine koltuğun ana döşeme malzemesinden yapılmış olan ekler ürün bütünselliğini tamamlamıştır. Krom U ayağın vermiş olduğu esneklikle Konforlu Misafir Koltuğu niteliği de ortaya çıkmıştır.               

Özel renk seçenekli Leto Misafir Koltuklarımızla ofisinizi renklendirebilir ve güzel çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda Leto model koltuklarımızn tüm grubunu takım olarak ofisinzde kullanıldığında bütünsellik anlamında şık görsellik orataya çıkmaktadır. Renk seçenekler linkindeki renkler dışında ofisinize özel desenli renklerle de Leto Misafir Koltuğu  kullanıcıları için rahatlığın sembolü olacaktır.

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER