Live Çalışma Masası- PLN-4303

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Üretken ve Kararlı

Live Çalışma Masası- PLN-4303, tam anlamı ile üretken ve kararlı bir imaja sahip. Bu imajı elde etmesini sağlayan, simetrik tasarımsal detayları en önemli özellikleridir. Kararlılığını bu özelliğinden alır.

Bununla birlikte ahşabın yumuşak ve dingin yapısı, tasarımı üretken olma noktasına taşıyor. Verimli çalışmalar yürütmeyi mümkün kılan ahşap desenleri ve doğanın sahip olduğu renk çeşitliliği, pek çok çalışma ortamında olduğu gibi ofislerde de öncelikli olarak tercih ediliyor. Live Çalışma Masası- PLN-4303 üretken duruşu da buradan geliyor.

Dekoratif Bir Tamamlayıcı

Kullanışlı depolama alanlarına sahip olan ve bu sayede çevreye hâkim bir konumda olmayı sağlayan tasarım, ofisler için bir tür dekoratif unsur olmakla birlikte aynı zamanda vazgeçilmez bir tamamlayıcı olacaktır.

Tasarımsal özellikleri, ortamın dekorasyonunu bir üst seviyeye taşırken, Live Çalışma Masası- PLN-4303 pratiklik sunan her bir detayı da iş verimliliğini artıracaktır. Ofis mobilyalarında hedeflenen tüm üstün özellikleri bir araya getiren çalışma masası, hem orta hem de üst düzey ofisler için ideal bir seçim olabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:200X180X75h

SEHPA : 60X60X45h

​İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER