Molto Çoklu Çalışma Masası- PLN-3337

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Operasyonel İhtiyaçlara Cevap Veren Tasarım Dili

Tasarımsal olarak oldukça farklı olan ve bu sebeple de ofisler için özel bir seçenek olan Molto Çoklu Çalışma Masası- PLN-3337, yer tasarrufu sağlaması sebebi ile hemen hemen her ofise uyum sağlayabiliyor. Tasarım anlayışını bu özelliği ile bir araya getirince oldukça özel bir ofis mobilyası seçeneği haline geliyor.

Modern çizgilere sahip olan tasarımı, farklı renk alternatifleri ile birlikte görüyoruz ve entegre sistemler ile desteklenerek, çok daha konforlu bir hal aldığını fark ediyoruz. İşte bu konfor ve fonksiyonellik, Molto Çoklu Çalışma Masası- PLN-3337'nin en önemli özelliklerinden biridir.

Uyumlu Bir Görünüm

Çalışanların birbiri ile uyumunu, verimli bir çalışma sürecini ve konforu ifade eden tasarım, altın çağını yaşayan bir tarzı ön plana çıkarıyor. Günümüzün üstün özellikli çalışan profilini destekleyen ve işleyişi kolaylaştıran niteliği, operasyonel yönetim anlayışına uygun tasarımı ve sürekli değişen ihtiyaçlara cevap verme konusunda gösterdiği adaptasyon becerisi ile beklentilerinizi karşılayacak bir tasarım söz konusudur. Ofis trendlerine uygun seçimler yapmak isteyenler için oldukça iyi bir alternatif olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ÜÇLÜ ÇALIŞMA GRUBU:340X340X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER