Mrt Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3326

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Minimalist Detaylar

Tasarımın en dikkat çeken özelliği, sadeliği ve bu sadelikte elde ettiği dikkat çekici gösteriştir. İki zıt özelliği bünyesinde bir araya getiren çalışma masası, oldukça şık bir görünüme sahip. Zarif masa ayaklarına, temiz ve engelsiz masa yüzeyi eşlik ediyor. Bununla birlikte masa üstünde çalışma alanlarını ayıran panellerin de şeffaf ve minimalist bir görünüme sahip olduğunu görüyoruz.

Pek çok farklı renkte tasarlanabilen, ancak her hâlükârda zarafetini koruyan tasarım, modern bir çizgide seyrediyor. Köşeli formunu modern bir sunum ile ortaya koyuyor ve elektronik mekanizmalara uyum sağlayacak tasarımı ile modern bakış açısını tamamlıyor.

Profesyonel İmaj

Kararlı çizgileri, tasarımın net duruşunu belirliyor ve bu özelliği de profesyonel kullanıcılara hitap etmesini sağlıyor. Bu özelliğini ön plana çıkarmak isteyenlere iyi bir imaj yönetimi sağlıyor. Mrt Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3326 farklı kılan tüm bu özelliklere yeni nesil olarak tanımlanması ve tasarımın adeta altın çağını yaşıyor olması da eklenmelidir.

Yenilikçi yaklaşımın bir eseri olarak, günümüzün ofis ihtiyaçlarına kolayca cevap verebiliyor. Değişen personel profilini de en iyi şekilde destekleyecektir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:320X320X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER