Mrt Çoklu Çalışma Masası- PLN-3338

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel Detaylar

Günümüzün ofis ihtiyaçları, hızlı bir dönüşüm içerisinde görünüyor. Mrt Çoklu Çalışma Masası- PLN-3338 ise değişen şartlar ve ihtiyaçlara kolayca uyum sağlayabiliyor. Fonksiyonel detayları sayesinde, kullanıcılarına büyük bir hız ve pratiklik kazandıran tasarım, farklı renk alternatifleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Konfor ise bu tasarımın bir diğer önemli özelliği… Çünkü verimli bir ofis alanında konfor da çok önemlidir. Özellikle entegre sistemleri sayesinde, birbiri ile temas içerisinde olan çalışma birimleri çok daha konforlu bir çalışma alanı tesis ediyor. Buna eşlik eden elektrifikasyon mekanizmaları, tasarımın teknoloji ile olan bağını gözler önüne seriyor.

Genç ve Dinamik Görünüm

Günümüzün ofis anlayışı, daha genç ve daha dinamik bir atmosfer oluşturmayı hedefliyor. Bu anlayışa hitap eden, genç çalışanların enerjisine uyum sağlayabilen Mrt Çoklu Çalışma Masası- PLN-3338 alternatifi, ofis trendlerini yakından takip ediyor. Değişen trendlere de kolayca uyum sağlayabiliyor.

Geometrik detayların hâkim olduğu, şıklığı ile akıllarda yer edinen çoklu çalışma masası, yenilikçi bakış açısına sahip ofisler için son derece ideal bir alternatif olacaktır.

Teknik Bilgi

TEK MASA ÖLÇÜSÜ:160X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER