Mrt Toplantı Masası- PLN-6338

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Stil Sahibi Toplantı Salonları

Günümüzde stil sahibi bir toplantı salonuna sahip olmak, önemli bir imaj faktörüdür. Bu yüzden de ofis mobilyalarının, özellikle de toplantı masalarının tarzı çok önemli… Mrt Toplantı Masası, tam anlamı ile ikonik bir tasarıma sahip.

Masa ayakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tasarım, modern bir görünüm ortaya koyuyor. Bu da daha dinamik ve genç bir çizgi demek… Enerjik duruşu ile iş yaşamında dikkat çekmeyi, akılda kalmayı ve benzersiz olmayı mümkün kılıyor.

Konforlu ve Kararlı

Ayakları yere sağlam basan bir tasarım… Bu duruşu ile kararlı bir imaj çiziyor. Profesyonelliğini de yanına ekleyip, ahşap dokusunun sıcaklığı ile görünümünü yumuşatıyor. Bu tasarımsal bakış açısı ile ahenk içinde görünüyor.

Konfor ise verimli ortamların yaratılmasını sağlayacak, fonksiyonel özelliklerinden biridir. Kullanıcılarına oldukça geniş bir çalışma yüzeyi sağlar. Bunu yaparken, engel teşkil edecek masa ayaklarına sahip olmadığından, ekstra konforlu bir deneyim sunar. Tasarımların görselliği kadar işlevselliğini de ön plana çıkaran Mrt Toplantı Masası, akılda kalıcı toplantı salonlarının mimarı olacaktır.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 620X120X75h 18 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER