Neto Çoklu Çalışma Masası- PLN-3300

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yenilikçi ve Esnek Çalışma Alanı

Hem yenilikçi bir bakış açısı ile karşılaşıyoruz bu tasarımda, hem de kullanıcılarına esnek bir çalışma alanı sunması ile dikkatlerimizi çekiyor. Birbirine bağımlı çalışma alanları söz konusu olsa da, bölücü paneller ile bağımsız çalışmayı mümkün kılıyor tasarım. Üstelik bunu klasik bölücü paneller yerine, modern ve dekoratif bölücüler ile sağlıyor.

Tüm operasyonel yönetim ihtiyaçlarına cevap verebiliyor ve bununla birlikte kullanıcılarının tepki sürelerini kısaltıp, işleyişi hızlandırma becerisine sahiptir. Değişen ofis ihtiyaçlarına adapte olabilen ve bu sebeple de uzun süre kullanım vadeden tasarım, hemen hemen her büro için uygun bir alternatif olabilir.

Yeni Çalışan Profiline Uyum Sağlıyor

Günümüzde değişen iş şartları, çalışan profillerini de etkiliyor. Dolayısıyla geçmişe oranla çalışan ihtiyaçları oldukça farklı… Değişen çalışan profiline uyum sağlaması ise Neto Çoklu Çalışma Masası- PLN-3300'ın önemli özelliklerinden bir diğeridir.

Ayrıca çoklu çalışma masası olarak sahip olduğu tasarım dili ve sıcaklık sağlayan ahşap dokusu ile hem sempatik ve enerjik, hem de profesyonel bir görünüm kazanıyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:400X340X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER