Nova Makam Takımı- PLN-5311

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Otoriter

Nova makam takımı, geometrik şekillerin süslediği, modern görünümüne eşlik eden şık ahşap görünümü ile göz alıcı bir tasarım. Üstelik tasarımın sade ama otoriter bir yanı da var. Akılda kalıcı olmasını sağlayan detayları, bu alanda yapacağınız görüşmeleri daha anlamlı kılacaktır. Şüphesiz ki yönetici masası ve makam takımı gibi ofis mobilyaları, ofislerin en hareketli, en önemli ve misafir trafiğinin de en yoğun olduğu noktaları olan yönetici odalarında konumlanıyor. Bu durumda da akılda kalıcı olmak iyi bir imaj anlamında gelir. Aynı zamanda modern çizgiler bu aşamada yenilikçi bakış açısına vurgu yaparken, ahşap görünümü samimiyeti ön plana çıkarır. Buna eşlik eden net çizgiler özgüveni ifade ederken, minimalist görünüm de profesyonelliği yansıtır.

Kaliteli Detaylar

Nova makam takımı, büro mobilyalarında son derece önemli olan belli kalite unsurlarını bünyesinde taşıyor. Birinci sınıf malzemeden üretilmiş olmanın yanı sıra, dayanıklı bir kaplama, darbelere karşı ekstra dayanıklı köşeler ve yoğunluğu yüksek mdf üzeri kaplama ayakları ile kaliteyi hissettiriyor.

Sipariş verme süreci ise sonra derece basit. Tek yapmanız gereken Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibine ulaşmak. Kolayca iletişime geçebilir, hem sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz, hem de teklif isteyebilir, sipariş verebilir ve zahmetsizce ofis mobilyalarınıza kavuşabilirsiniz.

Nova makam takımı; şıklığı, modernliği ve kullanışlılığı ile ofisinizi dikkat çekici kılacak, şirket imajınızı belirleyici bir unsur olarak görev yapacaktır.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASASI:200X90X75h

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:60X60X45h

KÜTÜPHANE:160X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ayaklar mdf üzeri lake cilalıdır

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER