Ocean Çalışma Masası- PLN-4326

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Özgün Bir Zarafet

Kendine has tarzı ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ocean Çalışma Masası- PLN-4326, soft bir güzelliğe sahip. Zarif ve minimalist bir tarza sahip olmakla birlikte, zengin aksesuarları ile de göz doldurmayı başarıyor.

Gösterişli masa ayaklarını, farklı renk alternatiflerine sahip olan geniş bir masa yüzeyi tamamlıyor. Geniş, bölmeler gibi çeşitli daraltıcı unsurlardan arındırılmış bir yüzeye sahip olması ile kullanıcısına yüksek konsantrasyon vadediyor.

Ayrıca çeşitli depolama alanı unsurları ile de tamamlanabilen tasarım, istenilen fonksiyonelliğe ulaşma konusunda destek sunuyor.

İlham Veren Ayrıntılar

Farklılığı ve şıklığı ile ilham veren mobilyalar, ofiste yaratıcılığı ve performansı etkileyen önemli bir unsurdur. Bu sebeple de ofis mobilyalarının dönemin trendlerine uyumlu olması da önemsenmeli. İlham veren tasarımsal özellikleri ile trendlere uyum sağlayan ve yüksek beğeni oranı ile karşımıza çıkan Ocean Çalışma Masası- PLN-4326, pek çok farklı düzey ofisin seçimi olabilir.

Ahenkli bir kurguya sahip olan tasarım, şık detayları ve dinamik duruşu ile bir ofis mobilyasından beklenen en önemli özellikleri bünyesinde topluyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA  MASASI

MASA:180X80X75h

ETAJER:100X50X60h 

SEHPA:50X50X45h

KAPAKLI DOSYA DOLABI:80X40X80h

ACIK RAFLI DOSYA DOLABI:80X40X80h

 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE YAPILABİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER