Omega Çalışma Masası- PLN-4312

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ofisler için Pratik Çözümler

İşlevsellik, bir ofis için son derece önemli… Zaman kazandıran, hız kazandıran, başarıyı artıran, imaj oluşturan ve profesyonellik sağlaya bu özelliğin hayat bulduğu Omega Çalışma Masası- PLN-4312 ise bunu sadeliği de elden bırakmadan yakalıyor.

Engelsiz, geniş bir çalışma alanı sunduğu gibi göz yormayacak şekilde elektrifikasyon çözümleri sunuyor. Bunu tasarımın doğal bir parçası gibi önümüze koyuyor ve beraberinde pratik depolama alanları sağlıyor.

Kolay ulaşılabilir nitelikteki bu alanlar, hem yaratıcı görünüyor, hem de iş hızına katkı sağlıyor. Yani ofiste işlerin sorunsuz işleyişinden Omega Çalışma Masası- PLN-4312 sorumlu olacaktır. Üstelik bunu dekoratif görünümü ile birlikte sağlayacaktır.

İlham Veren Sadelik

Gösterişten uzak bir tasarım olmakla birlikte, ilham veren bir sadeliğe sahip olan çalışma masası, ahşap sıcaklığı ile iç ısıtıyor, metalik ayaklarının modern ve güçlü duruşu ile de özgüven veriyor. Dolayısıyla dengeyi elden bırakmıyor ve bir ofiste ihtiyaç duyulan pek çok unsuru bir araya getirmeyi başarıyor.

Bu özgün tasarım, ilham veren ofisler ile başarılı işlere imza atmanızı sağlayacak, adeta çalışma alanlarınızın bunca zaman eksik kalmış tamamlayıcısı olacaktır.

 

Teknik Bilgi

ETEJERLİ ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER