Omega Çalışma Masası- PLN-4313

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Göz Alıcı Detaylar

Güzelliği detaylarında gizli olan bir tasarım… En dikkat çeken yanı olan ayakları ile modern bir görünüm yakalayan çalışma masası, aynı zamanda sade de bir duruşa sahiptir. İdeal ofis ortamını tanımlarken, bir olmazsa olmaz olarak karşınıza çıkabilir.

Engelsiz, geniş bir yüzeye sahip olması ile özgür çalışma alanı sunması, ofiste sunduğu bu özgürlüğü dekoratif duruşu ile de desteklemesi, Omega Çalışma Masası- PLN-4313’ün tanımlayıcı özellikleridir.

Masa ayaklarının dekoratif duruşunu, ahşap yüzey desteklemiş ve bu şekilde de bir uyum yakalanmıştır. Uyum ve denge ise verimli bir ofis ortamının en önemli unsurlarındandır.

Esnek Bir Çalışma Alanı

Büro mobilyalarında aranılan esneklik ve konfor, Omega Çalışma Masası- PLN-4313 ile bir araya geliyor. Çalışma alanında sağladığı bu esneklik, iş başarısı olarak geri dönüyor ve ofis içi uyumu da destekliyor.

Konsantrasyonu mümkün kılan tasarımsal anlayışı ile trendlere uygun görünümü sayesinde iş dünyasının pek çok arayışına cevap veriyor. Günümüzün ofis kültürüne uyum sağlayan tasarım, sahip olduğu tüm özellikleri ile modern ve vazgeçilmez alternatiflerden biridir.

 

 

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER