Rising Çalışma Masası- PLN-4330

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Hem Modern Hem Zarif

Modern ve zarif sıfatlarını bir araya getiren çalışma masası, sade bir görünüme sahip. Modern detayları ve özellikle de tasarımın şıklığını doğrudan etkileyen masa ayakları sayesinde, modernliğini zarif bir şekilde yansıtıyor. Yüksekliği istediğiniz anda ayarlanma özelliğine sahip olan bu ürünümüz artık günümüzde oldukça sık tercih edilen ürünler arasına girmeyi başarıyor

Renk alternatifleri ile birlikte karsımıza çıkan ahşap dokusu seçenekleri, masanın kişiye özel bir hal alabildiğini gösteriyor. Böylesine bir seçim esnekliği, Rising Çalışma Masası- PLN-4330'un hemen hemen her ofisin tasarımına uyum sağlayabilmesi anlamına geliyor.

Minimalist Tasarım Anlayışı

Minimalist bir bakış açısına sahip olan tasarım, kullanıcısına geniş ve engelsiz bir çalışma yüzeyi sağlıyor. Masanın engellerden, dekoratif detaylardan ve benzeri unsurlardan arındırılmış olan üst yüzeyi, bu Minimalist yaklaşım sayesinde çok daha konforlu ve fonksiyonel hale geliyor.

Kararlı bir duruşa sahip olması ise Rising Çalışma Masası- PLN-4330'un, hemen hemen her ofis ortamı için iyi bir tamamlayıcı olması demektir. Bürolarda pek çok farklı şekilde konumlandırılabilir ve şıklığının yanında, iyi bir imaj unsuru olarak değerlendirilebilir. Üstelik hem orta sınıf hem de üst sınıf bürolar için uygun olabilir. Ergonomik ve konseptine uygun ofis koltuğu modellerini yönetici ve çalışma koltuğu kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÜKSEKLİK AYARLI ÇALIŞMA MASASI

MASA:160X80X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER