Royal Makam Takımı- PLN-5308

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern ve Dominant

Royal makam takımı, ofisinde ciddi çizgiler arayanların seçimi olmaktadır. Ahşap ile dengelenen renkler, hem sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor, hem de profesyonel bir görünüm sunuyor.

Royal makam takımı, yönetici odaları için fonksiyonel olacak şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu tasarımsal özellikleri, görsel olarak sunduğu şıklık, fonksiyonel özellikleri ve geniş yüzey alanının yanı sıra geniş depolama alanı sunması sayesinde, oldukça başarılı bir seçim olacaktır.  Masa, etajer, kütüphane ve sehpa gibi fonksiyonel parçalardan oluyor. Farklı şekillerde konumlandırıp, kendi çalışma alanınızı yaratabileceğiniz ürünlerin her biri birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup kalitesini belli etmektedir. Doğal ahşap kaplamasıyla ve çizilmeye dayanıklı metal ayaklar ile tamamlanan tasarım, görünümündeki kusursuzluğu, kalitesi ile de gözler önüne seriyor.

Hassasiyetle seçiminizi yapıp, büro mobilyalarınızı kolayca sipariş edebilirsiniz. Ekibimiz, sizi bu süreçte yönlendirecek, firmanızı en iyi şekilde temsil etmenizi sağlayacak mobilyalara kolayca ulaşmanızı mümkün kılacaklardır.

Sizin için görsellik önemliyse ama işlevselliği ve kaliteyi de en az görsellik kadar önemsiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz…

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:230X90X75h

ETAJER:80X50X75h 

KÜTÜPHANE:235X40X160h

SEHPA:70X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER