Soft Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3306

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Klasik Bir Şıklık

Klasik olup, fark yaratmak beceri işidir. Bunu tam anlamı ile hayata geçiren Soft Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3306, ayrıcalıklı bir görünüme sahiptir. Ahşabın sıcaklığını vurgulayan, ahşap dokusu ile elde ettiği zarafeti, klasik bir şıklık içerisinde sunan tasarım, hem iddialı hem de dekoratif görünüyor.

Zarafetinin yanı sıra üretken bir duruşa sahip olması ile de fark yaratan tasarım, kararlı bir imaj oluşturması sebebi ile pek çok farklı çalışma alanında tercih edilebiliyor. Üretken bir ofiste ihtiyaç duyulan görünüm, bu tasarım ile mümkün olabiliyor.

 

Karakter Sahibi Tasarım Anlayışı

Klasik ama ahenk içerisinde kurgulanmış bir şekilde karşımıza çıkan bu çoklu çalışma alanında, karakteristik bir duruş görüyoruz. Bu sayede ofisin en ilgi çekici, en özel alanını oluşturabilir. Konumlandırıldığı her alanı özel kılan tasarım, entegre depolama birimleri ile birlikte, fonksiyonellik kazanıyor ve kusursuz bir seçenek haline geliyor.

Kullanıcıların organize olmasını ve operasyon yönetimlerini gerçekleştirmelerini daha da kolaylaştıran çoklu çalışma masası, odaklanmayı kolaylaştıracak, ofisin en önemli tamamlayıcısı olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:425X90X75h

DOLAP SETİ:240X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER