Soft Yönetici Masası- PLN-5313

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Still Sahibi

Adına yakışık şekilde soft bir görünüme sahip olan Soft yönetici masası, modern çizgiler ile desteklenmiş, yaratıcı bir görünüme sahip olmakla birlikte net de bir duruş sergiliyor. Aslında bir yönetici odasında bulunması gereken tüm özellikleri bir araya getirdiğini de söyleyebiliriz. Ofis mobilyalarında şıklık, modernlik ve benzeri özellikler her zaman önemlidir. Çünkü yöneticiyi olduğu kadar şirket ya da kurumu da temsil eder bu mobilyalar. Ancak bununla birlikte fonksiyonellik, verimli bir çalışmayı ifade ettiği için ekstra önemlidir.

Soft yönetici masası etajerli masa, sehpa ve kütüphane gibi parçalardan oluşmakla birlikte, farklı farklı konumlandırılabilir ve bu sayede fonksiyonel bir iş alanı yaratabilir. Verimli çalışma süresi, verimli görüşmeler ve yüksek konsantrasyon için aranan tüm özellikleri bu tasarım ile ofisinizde sağlayabilirsiniz.

Yönetici masası ve makam takımı gibi büro mobilyalarında, kalite de önemsenmesi gereken bir konudur. Bu sebeple Polen Mobilya olarak, kaliteye ekstra özen gösteriyoruz. Hem birinci sınıf malzemeler ile ürünlerimizi hayata geçiriyoruz, hem de belli özellikler ile ürün niteliğini artırıyoruz. Soft yönetici masası, tamamen dayanıklılığı artırılmış kaplama malzemesi ile çevrelenmiş olup, köşeleri darbelere karşı ekstra dayanıklı hale getirilmiştir. Bununla birlikte metal ayaklar en rahatsız edici durum olan çizilmelere karşı da elektrostatik epoksi fırın boya kullanılmıştır ve bu sayede yine kalite bir üst seviyeye taşınmıştır. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin!

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

ETAJERLİ MASA:260X90X75h

SEHPA:70X50X45h

KÜTÜPHANE:240X45X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER