Stone Yönetici Masası-PLN-5322

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ütopik Bir Tasarım

Modern, geometrik ve çağdaş kavramlarını geride bırakıp, adeta ütopik bir hal alan, şıklığı ve farklılığı ile akıllarda kalmayı başaran Stone yönetici masası, spesifik bir tasarım. İkonik hale gelmiş olan detayları ile çeşitli ofis alanlarında, özellikle de yönetici odalarında kullanılmaktadır. Yönetici masası olarak tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri de sahip olduğu işlevselliktir. Konforlu bir geniş bir çalışma alanı sağlaması, bu tasarımı özel bir yönetici masası olarak ön plana çıkarıyor.

Karakteristik Özelliklere Sahip

Tasarımsal olarak sahip olduğu her bir ayrıntısı, karakteristik duruşunun önemli bir parçasıdır. Bunun yanı sıra ofis mobilyaları arasında da bu özellikleri ile belirginleşir. Stone yönetici masası, klasik ve tek tip yönetici masalarından oldukça farklı bir zenginliğe sahiptir. Zenginliğini, kişisel zevklere göre de çeşitlendirebilir. Renk seçeneklerimizde belirttiğimiz arzu edilen renklerde tasarlanabildiği ve zevke uyun olarak ofislere uyum sağlayabildiği gibi, farklı dokuda malzemelerden de üretilebilir. Ahşabın en güzel dokularını üzerinde taşırken, istediğiniz renklere de sahip olabilir. Yönetici masası seçiminde bu tip unsurların ne kadar önemli olduğu düşünülecek olursa, renk seçiminde hassasiyetle davranılması gerektiği unutulmamalı.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:200X90X75h 

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:70X50X45h 

KESON:45X50X58h

KÜTÜPHANE:150X45X120h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

 

 

 

BENZER ÜRÜNLER