Teta Çalışma Masası- PLN-4307

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Şık ve Konforlu

Şıklığını konfor ile birleştirmiş, bu sayede de ofiste verimliliği artırıcı etki ortaya çıkaracak bir tasarıma sahiptir. Teta Çalışma Masası- PLN-4307, bu güçlü duruşu ile ofiste çalışan kişilerin de creative yönünü artıracak, özgün olma rüzgârları estirecektir.

Konfor, büro çalışanları için önemli bir unsur ve bunu şıklığı ile destekleyen, metalik ayakları ile zengin bir görünüme kavuşturan bu tasarımda, önemli pek çok özellik bir araya geliyor.

Ahşap dokusu ise ilhamını doğadan alan tasarımın, spesifik bir parçasıdır. Metalik aksesuarların göz alıcılığını, ahşap dengeliyor ve bu uyum sayesinde güçlü bir ofise sahip olmak mümkün oluyor.

Dekoratif ve İddialı

Ofisler için dekoratif bir unsur olmakla birlikte, iddialı özellikleri ile akılda kalıcı olan Teta Çalışma Masası- PLN-4307, özenle tasarlanmış bir çalışma alanı için doğru seçim olabilir.

Benzersiz işlere imza atmanız ve başarılı çalışmalarda bulunmanız için oldukça geniş tutulmuş çalışma yüzeyi, masanın güçlü özelliklerinden biridir. Ayrıca çalışma alanlarında tam da olması gerektiği gibi, iş verimliliğini artırmayı önceliği olarak kabul ediyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:160X80X75h

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER